MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10493430
nr 1049 3430
Byrå
längd: 98 cm, djup: 52 cm, höjd: 86 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 augusti 2016
kl 19:06:27
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr